NAVRHNEME, ZAMĚŘÍME A NACENÍME VAŠI NOVOU KUCHYŇ!

 

Naše kuchyně jsou navrženy a vyrobeny přesně podle přání a požadavků zákazníka. 

 

To znamená, že každá kuchyně je jedinečná a přizpůsobená specifickým potřebám a prostoru.

 

Kuchyně vyrábíme z lamino třísky i masivu. Design a styl kuchyně jsou přizpůsobeny Vašim požadavkům, ať už se jedná o moderní minimalistický styl nebo tradiční styl s rustikálními prvky.

 

Kuchyně na zakázku mají několik výhod oproti sériově vyráběným kuchyním. Jsou přizpůsobené konkrétním potřebám a přání zákazníka, což zajišťuje větší funkčnost a efektivitu. Navíc, díky tomu, že jsou vyráběny na míru, mohou být optimalizovány pro určitý prostor a mohou tak využít každý centimetr prostoru. 

 

PROČ SI NECHAT VYROBIT KUCHYŇ U NÁS?

 

 

  • Máme zkušenosti s výrobou kuchyní na zakázku a naši pracovníci mají odborné znalosti a zkušenosti v oboru. Každá kuchyně, kterou vyrábíme, je pečlivě zpracována. Kontrolujeme kvalitu během celého procesu výroby!

  • Každá kuchyně, kterou vyrábíme, je navržena a vyrobena přesně podle potřeb, přání a požadavků zákazníka. Můžeme vytvořit kuchyni, která bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu a požadavkům!

  • Uděláme Vám 3D vizualizaci Vaší vysněné kuchyně. Vizualizace je při realizaci zakázky již zahrnuta v ceně!

  • Nabízíme širokou škálu materiálů, které lze použít při výrobě kuchyní. To vám umožní vybrat si materiály a barvy, které odpovídají vašemu vkusu, stylu a potřebám!

  • Používáme moderní technologie, což nám umožňuje efektivnější a rychlejší výrobu. Díky tomu můžeme dodat Vaši kuchyni v co nejkratším možném termínu!

  • Snažíme se zákazníkům co nejvíce vyhovět a zajistit, aby byli všichni s našimi službami spokojeni!

MATERIÁL

 

Máme širokou nabídku kvalitních kuchyňských materiálů. Dekorativní materiály, lesky a maty, lamináty a kompaktní desky používáme dle individuálních přání zákazníků. 

 

KOVÁNÍ

 

Dlouhou životnost nábytku zaručuje také kovaní nejvyšší kvality

 

Nejčastěji si zákazníci volí kvůli odolnosti kovové úchytky (zinkové a hliníkové), které bývají dostupné v několika povrchových úpravách: eloxovaný hliník, chrom satén, nikl satén, broušený hliník či chrom.

 

Můžete si vybrat z široké nabídky stylů jako je skandinávský či industriální.

 

ZÁSUVKY

 

Rádi doporučíme elegantní box systém LEGRABOX, který Vás nadchne svým jednoduchým a štíhlým designem, elegantními bočnicemi a lehkým chodem. Můžete si jej vybrat v technologiích BLUMOTION, SERVO-DRIVE či TIP-ON.

 

VÝKLOPY

 

Horní skříňky osazujme špičkovými výklopy od firmy BLUM, mezi kterými si můžete vybrat ten , který Vám bude maximálně vyhovovat.

 

Otevírací systém výklopů AVENTOS je snadný jako hračka. Uživatel se může u nábytku volně pohybovat bez rizika, že by se uhodil do hlavy. Perfektní je, že výklop zůstane stát v kterékoli pozici si přejete - a Vy na něj kdykoliv pohodlně dosáhnete, když budete chtít výklop zavřít. 

SPOTŘEBIČE

 

Nabízíme vestavěné spotřebiče, které jsou vyráběny tak, aby se snadno integrovaly do kuchyňského nábytku, aby byly prakticky neviditelné a aby se dokonale sladily s designem kuchyně. Umíme však zajistit i volně stojící spotřebiče.

 

 

 

 

 

 

! SPOLUPRACUJEME S TĚMITO VÝROBCI SPOTŘEBIČŮ !

 

Kontakt:

Lubor Pitrun 

Email: pitrun@pitrun.cz

Telefon: +420 608 470 044