Kvalitní a zároveň designově povedené vestavěné skříně a šatny zhodnotí Váš dům či byt. Můžete si přesně stanovit požadavky na jeho rozměry, materiály, barvu a další prvky, které by měly odpovídat Vašim potřebám a vkusu.

 

Vzhledem k tomu, že je vestavěný nábytek navržen speciálně pro místnost, bude také velmi esteticky příjemný a harmonicky zapadat do celkového designu Vaší domácnosti.

 

Pokud chcete mít přehled o tom, jak bude skříň, obývací stěna či šatna vypadat ještě před tím, než bude realizována, navrhneme Vám 3D vizualizaci.

 

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ A ŠATNY

 

Snem každé ženy je mít přehledně uspořádané oblečení, boty i kabelky. Zrealizujeme Vám šatnu na míru podle Vašich možností a představ. U nás můžete libovolně kombinovat jednotlivé materiály, skládat sestavy z širokého sortimentu nábytkových prvků a upravovat jejich rozměry.

 

Vestavěná skříň má být na míru nejenom danému prostoru, ale i Vašim potřebám. Přizpůsobte proto vnitřní vybavení dle svých potřeb. Díky promyšleným výsuvům, výklopům a dalším našim doplňkům získáte pohodlí a přehled ve svých věcech.

OBÝVACÍ STĚNY A JÍDELNY

 

Sestavte si obývací stěnu a jednotlivé prvky interiéru obývacího pokoje v prvotřídní kvalitě a originálním designu. Obývací pokoj je dějištěm spousty událostí a zážitků. Nábytek obývacího pokoje a doplňky navrhujeme tak, aby se v něm skloubily všechny vaše požadavky.

 

Pevná konstrukce jednotlivých prvků vyrobená z vysoce kvalitní laminované desky zajišťuje uživatelům dlouholetou záruku trvanlivosti. Nábytek okouzluje, pokud jde o vizuální, tak i praktickou stránku.

 

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

 

Koupelnový nábytek na míru osloví především klienty, kterým nevyhovuje standardizovaná nabídka na trhu. Široký výběr kvalitních povrchů, originální a neotřelý design a především možnost výroby v podstatě libovolných rozměrů a provedení nábytku je řešením pro každou koupelnu.

 

Nabízíme maximální kvalitu a nadstandartní odolnost proti vlhku, ABS hrany s PUR lepidlem a atypickou výrobu na přání každého zákazníka. Používáme kvalitní kování rakouského výrobce BLUM. Dbáme na praktické a užitné vlastnosti a samozřejmostí je i úsporné LED osvětlení s vysokou svítivostí.

 

Naše koupelny doplňují kvalitní značková umyvadla, vodovodní baterie či organizéry dle výběru zákazníka.

 

Náš koupelnový nábytek vyniká příjemnou údržbou, velikou variabilitou a originálním i funkčním řešením pro malé i velké prostory.

POSTELE

 

Kvalitní postel na míru je prostě základ spokojeného života. Především pak proto, že spánkem strávíme minimálně 1/3 svého života. Proto byste měli věnovat velkou pozornost výběru kvalitní postele, která bude společně s prvotřídní matrací a roštem garancí vašeho klidného a pohodlného spánku.

 

Délku, šířku a výšku postelí si můžete zvolit takovou, jaká Vám vyhovuje. Vyrobíme Vám postel s úložným prostorem, postel pro seniory či dětskou postel – přesně dle Vašich představ.

 

Námi vyrobené postele na přání doplníme kvalitními rošty a matracemi.

 

 

 

 

Kontakt:

Lubor Pitrun 

Email: pitrun@pitrun.cz

Telefon: +420 608 470 044