Za dlouholetého působení v oblasti silnoproudé elektrotechniky jsme získali bohaté zkušenosti, které nám umožňují uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky zákazníků, včetně velmi specifických zakázek. 

 

Silnoproudé systémy jsou součástí každé stavby. Zajišťujeme komplexní služby - od projektové dokumentace, přes realizaci, až po pozáruční servis pro přímé investory, stavební firmy nebo státní správu.

 

VÝROBA ROZVADĚČŮ DO 1000V

 

Naší specializací v oblasti ELEKTRO je výroba rozvaděčů pro rodinné domy, velké residenční objekty, průmyslovou automatizaci včetně měření a regulace. Umíme vyrábět jak typizované rozvaděče, tak v atypickém provedení. Projektovou dokumentaci si vytvoříme dle Vašich požadavků, nebo vyrobíme rozvaděč dle Vámi dodané projektové dokumentace. Umíme také provést rekonstrukci či úpravu stávajících rozvaděčů.

 

Rozvaděče standardně osazujeme komponenty renomovaných výrobců jako Siemens, Schrack, ABB, OEZ, Schneider Electric, apod.

Na rozvaděči provedeme kusovou, popř. typovou zkoušku, vystavíme prohlášení o shodě a v případě potřeby revizní zprávu.

 

ROZVOD ELEKTRICKÝCH SÍTÍ A OSVĚTLENÍ

 

Součástí moderního bydlení jsou vhodně zvolené prvky bytové architektury. Dnešní moderní trendy poukazují na nutnost komplexního řešení kvalitního a vkusného osvětlení v bytě, domě či jiném objektu. Profesionálně namontujeme veškeré koncové prvky elektřiny. Odborně nainstalujeme světelné vypínače či elektrické zásuvky v místnosti.

 

 

MONTÁŽ A REVIZE HROMOSVODŮ

 

Provádíme montáže hromosvodů na všech objektech včetně revize a rádi Vám pomůžeme s kompletní realizací. Hromosvod vytváří umělou vodivou cestu k přijetí a svedení bleskového výboje do země. Používá se jako ochrana budov a dalších objektů před poškozením tepelnými a mechanickými účinky blesku.

ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE

 

Nabízíme elektroinstalační práce v průmyslových, domovních a bytových objektech včetně dodávek na stavbách největšího rozsahu – zařízení staveniště, VN přípojky, trafostanice, energocentra, kabeláže, rozvaděče, osvětlení či motorické instalace. Samozřejmostí jsou revize a projekt skutečného stavu. 

 

SYSTÉMY INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE BUDOV DLE KNX

 

KNX je otevřený standard pro inteligentní elektroinstalace budov, který umožňuje propojení různých zařízení v budově (osvětlení, topení, klimatizace, bezpečnostní systémy, zvukové a video systémy atd.) pomocí jediného kabelu nebo bezdrátově. KNX je vyvinut s ohledem na efektivitu energií, bezpečnost a pohodlí uživatelů.

 

Jednou z hlavních výhod KNX systému je jeho flexibilita a schopnost přizpůsobit se měnícím se požadavkům a potřebám budovy a jejích uživatelů. KNX také umožňuje vzdálenou správu a ovládání různých zařízení v budově z jednoho místa.

 

KNX systém může také pomoci snížit náklady na provoz budovy tím, že optimalizuje využívání energií a minimalizuje zbytečnou spotřebu. Například může automaticky vypínat světla a topení v nevyužívaných částech budovy, nebo nastavit optimální teplotu v místnostech v závislosti na počtu lidí v místnosti.

 

Další výhodou KNX systému je jeho spolehlivost a bezpečnost. KNX zařízení jsou navržena tak, aby odolávala vlivům vnějšího prostředí, jako jsou elektromagnetické rušení, vysoké teploty a vlhkost. KNX také poskytuje šifrované přenosy dat, což zajišťuje bezpečnost při ovládání různých zařízení v budově.

 

Vývoj a instalace KNX systému mohou být nákladné, ale investice se může rychle vrátit prostřednictvím úspor v provozních nákladech a zvýšením hodnoty budovy.

 

 

 

 

 

! SPOLUPRACUJEME POUZE S TĚMI NEJLEPŠÍMI !

 

Kontakt:

Lubor Pitrun 

Email: pitrun@pitrun.cz

Telefon: +420 608 470 044