Vzduchotechnika zajišťuje odvod znehodnoceného a vydýchaného vzduchu a zároveň přivádí zpět vzduch čerstvý. Moderní systémy zajišťují kromě výměny vzduchu také jeho filtraci a tepelnou úpravu (topení/chlazení) včetně rekuperace.

 

Provádíme kompletní dodávky vzduchotechnických celků pro rodinné a bytové domy, školy, kanceláře, průmyslové objekty, velkokuchyně, jídelny a bazény. Nedílnou součástí je i záruční a pozáruční servis vzduchotechnických zařízení. 

 

NÁVRH A INSTALACE SYSTÉMŮ, větrání a klimatizace v různých typech budov, jako jsou obytné domy, kancelářské budovy, továrny, nemocnice atd.

 

DODÁVKA různých typů ventilátorů, filtrů, vzduchotechnických jednotek, regulátorů a jiných komponentů pro větrací a klimatizační systémy.

 

SERVIS A ÚDRŽBA již existujících větracích a klimatizačních systémů, včetně čištění filtrů, výměny porouchaných komponentů a kontroly měření kvality vzduchu.

 

PORADENSTVÍ A KONZULTACE v oblasti větrání a klimatizace, a to včetně návrhu optimálního systému pro konkrétní potřeby a podmínky.

 

Používáme komponenty jak českých firem, tak i renomovaných zahraničních výrobců, abychom splnili všechny požadavky zákazníka. Součástí každé instalace je oživení zařízení, jeho uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a dodání nezbytných certifikátů. Nedílnou součástí naší činnosti je servis, a to nejen poruchový, ale i preventivní.  

 

Naše základní nabídka zahrnuje odsávání prašných prostor, odvětrávání kuchyní a restaurací či sociálních zařízení, výměnu vzduchu v prostorách tělocvičen a posiloven apod. Mezi naše stálé zákazníky patří hotely, restaurace, rekreační zařízení, základní a střední školy, školní jídelny, průmyslové a stavební společnosti.